بتسدا از بسته الحاقی Unto The Evil برای بازی Doom رونمایی کرد [E3 2016]

بتسدا از بسته الحاقی Unto The Evil برای بازی Doom رونمایی کرد [E3 2016]

ساخت وبلاگ

امکانات وب

بتسدا از بسته الحاقی Unto The Evil برای بازی Doom رونمایی کرد [E3 2016]

بتسدا دقایقی قبل در جریان کنفرانس خبری خود در نمایشگاه E3 2016 از تازه‌ترین بسته‌ الحاقی Doom با نام Unto The Evil در کنار یک بروزرسانی رایگان برای حالت چندنفره و SnapMapرونمایی کرد. در ادامه با زومجی همراه باشید.بتسدا در جریان  کنفرانس خبری E3 2016 از بسته‌ الحاقی Unto The Evil شامل ۳ نقشه‌ حالت چندنفره، یک شیطان جدید، زره‌های جدید و ویژگی‌های بیشتر برای بازی Doom رونمایی کرد. طبق گفته‌ی بتسدا بسته‌الحاقی Unto The Evil  در چند ماه آینده منتشر خواهد شد.

این کمپانی نامدار همچنین جزئیات تازه‌ای را در رابطه با بروزرسانی تازه بازی Doom اعلام کرد. این بروزرسانی به صورت رایگان در ماه آینده منتشر خواهد شد. به دنبال این بروزرسانی، بخش چندنفره بازی دو حالت جدید را دریافت می‌کند. برداشت پرچم (Capture-the-Flag)، اولین حالت جدید است که Exodus نامگذاری شده است. Sector، نیز نام حالت دوم است. بتسدا همچنین از حالت رایگان تازه‌ای برای تمام بازیکنان شامل حالت کلاسیک Deathmatch رونمایی کرد.

حالت SnapMap و ویرایشگر مراحل بازی Doom نیز بروزرسانی رایگانی را شامل ماژول‌های جدید، لوازم مختلف و قابلیت‌های جدید دریافت می‌کند؛ بتسدا امیدوار است به واسطه این بروزرسانی بازیکنان قادر به «تجربه‌ای واقعی از حالت تک‌نفره» باشند.

Doom در ماه گذشته منتشر شد و توانست امتیاز ۸ از ۱۰ را از زومجی دریافت کند. هرچند این بازی دارای گیم‌پلی دیوانه‌وار و زیبا بود با این‌ حال وجود حالت چندنفره غیر متعادل و خسته‌کننده انتقاد‌های مختلفی را در پی داشت.

منبع: GameSpot

زوم کن و زون کن...
ما را در سایت زوم کن و زون کن دنبال می کنید

برچسب : نویسنده : استخدام کار بازدید : 40 تاريخ : دوشنبه 24 خرداد 1395 ساعت: 11:09

خبرنامه

عضویت

نام کاربري :
رمز عبور :