تصاویر خودروهای فیلم Fast and Furious 8 منتشر شد

تصاویر خودروهای فیلم Fast and Furious 8 منتشر شد

ساخت وبلاگ

امکانات وب

تصاویر خودروهای فیلم Fast and Furious 8 منتشر شد

یکی از نکات برجسته مجموعه فیلم‌های سریع و خشمگین (Fast and Furious)، خودروهای سواری آن است. کمپانی یونیورسال پیکچرز بتازگی تصاویر برخی از خودروهای حاضر در فیلم سریع و خشمگین ۸ یا سریع ۸ (Fast 8) را منتشر کرده است. در ادامه با زومجی همراه باشید.

درحالی که نام‌های بزرگی همچون هلن میرن جذب قسمت جدید فیلم  Fast and Furious شده‌اند، ولی مهم‌ترین بخش هر قسمت از فیلم‌های این مجموعه، خودرو‌هایی است که بازیگران باید با آن تا پایان فیلم با آن‌ها رانندگی کنند و بدون تردید نباید با آن تصادف کنند. فیلم Fast and Furious 8 هم‌اکنون در ایسلند درحال فیلمبرداری است و کمپانی یونیورسال بتازگی جدیدترین تصاویر از خودروهایی که در آن استفاده می‌شوند را منتشر کرده است. شما در ادامه می‌توانید این تصاویر را مشاهده کنید:

3086939-fast-8-dom-car 3086940-fast-8-hobbs-car 3086941-fast-8-letty-car 3086942-fast-8-roman-car 3086943-fast-8-tej-car

کارگردانی این قسمت بر عهده فلیکس گَری گِری است که سابقه کارگردانی فیلم مستقیم بیرون کامپتن ( Straight Outta Compton) را در کارنامه دارد، وین دیزل، دواین جانسون، میشل رودریگز و جیسون استاتهام از جمله بازیگرانی هستند که به این قسمت باز خواهند گشت. شارلیز ترون، کرت راسل و هلن میرن از جمله بازیگران جدیدی هستند که به بازیگران اصلی این فیلم اضافه خواهند شد.

در ماه فوریه، وین دیزل تاریخ اکران سه قسمت بعدی مجموعه سریع و خشمگین را تایید و اعلام کرد، قسمت ۸ در سال ۲۰۱۷ و دو قسمت دیگر به ترتیب در سال‌های ۲۰۱۹ و ۲۰۲۱ اکران خواهند شد. دیزل در ارتباط با برنامه‌هایی برای ساخت قسمت‌های فرعی از این مجموعه به  ورایتی گفت:

ما برای شخصیت‌های گوناگونی خط داستانی نوشته‌ایم. مدت زمان زیادی است که آنها را می‌سنجیم. این یک دارایی بسیار غنی و ارزشمند است و ما متعهد هستیم برخورد سطح بالایی با آن داشته باشیم.

فیلم Fast and Furious 8 در تاریخ ۱۷ آوریل ۲۰۱۷ (۲۵ فروردین ۱۳۹۶) اکران خواهد شد و سریع و خشمگین ۹ (Fast and Furious 9) در تاریخ ۱۹ آوریل ۲۰۱۹ (۳۰ فروردین ۱۳۹۸) و سریع و خشمگین ۱۰ (Fast and Furious 10) در تاریخ ۲ آوریل ۲۰۲۱ (۱۳ فروردین ۱۴۰۰) اکران خواهند شد.

منبع: GameSpot

زوم کن و زون کن...
ما را در سایت زوم کن و زون کن دنبال می کنید

برچسب : نویسنده : استخدام کار بازدید : 131 تاريخ : چهارشنبه 9 تير 1395 ساعت: 12:31

خبرنامه

عضویت

نام کاربري :
رمز عبور :