EA Access به مدت ۱۰ روز برای اعضای گلد ایکس باکس لایو رایگان شد

EA Access به مدت ۱۰ روز برای اعضای گلد ایکس باکس لایو رایگان شد

ساخت وبلاگ

امکانات وب

EA Access به مدت ۱۰ روز برای اعضای گلد ایکس باکس لایو رایگان شد

الکترونیک آرتز و مایکروسافت، از شروع پروسه ده روزه رایگان برای دسترسی به خدمات EA Access با نام «روزهای رایگان بازی» خبر داده‌اند. به این ترتیب، از تاریخ ۲۳ خرداد، مشترکین ایکس‌باکس لایو گلد قادر خواهند بود تا به تمامی بازی‌های رایگان The Vault، کتابخانه در حال گسترش بازی‌های الکترونیک آرتز دسترسی داشته باشند. این بازی‌ها کاملا رایگان در اختیار مشترکین EA Access‌ قرار دارند. از جمله بازی‌های The Vault می‌توانیم به Battlefield Hardline ،Dragon Age: Inquisition و Titanfall در کنار بازی‌های EA Sports نظیر FIFA 16 و NBA Live 16 اشاره کنیم. خدمات EA Access تنها برروی ایکس‌باکس وان در دسترس است. شما می‌توانید لیست برخی از بازی‌های رایگان موجود در خدمات EA Access را در زومجی مشاهده کنید.

روزها رایگان بازی از ۱۲ ژوئن تا ۲۲ ژوئن (۲ تیر)  ادامه خواهد داشت و اعضای گلد ایکس‌باکس لایو قادر به تجربه آزمایشی بازی‌ها از طریق دانلود نرم‌افزار EA Access Hub هستند. بعد از اتمام این ۱۰ روز مشترکین گزینه‌های پرداخت مبلغ ۴/۹۹ دلار به صورت ماهیانه و ۲۹/۹۹ دلار برای اشتراک سالیانه را پیش رو خواهند داشت. با خریداری اشتراک EA Access، بازیکنان در کنار دسترسی به تمامی امکانات آینده از جمله ۱۰ درصد تخفیف برای بازی‌های الکترونیک آرتز، به قابلیت «دسترسی سریع» بازی‌های الکترونیک آرتز نیز دسترسی پیدا می‌کنند.

طبق اعلام الکترونیک آرتز به وب‌سایت پالیگان دوره‌ی آزمایشی «روزهای رایگان بازی» شامل بخش‌های دیگر خدمات EA Access از جمله تخفیف ۱۰ درصدی بازی‌های دیجتالی الکترونیک آرتز برروی فروشگاه بازی‌های ایکس‌باکس نمی‌شود.

منبع: Polygon

زوم کن و زون کن...
ما را در سایت زوم کن و زون کن دنبال می کنید

برچسب : نویسنده : استخدام کار بازدید : 43 تاريخ : جمعه 21 خرداد 1395 ساعت: 3:50

خبرنامه

عضویت

نام کاربري :
رمز عبور :