مایکروسافت: ما امسال انتظار برگزاری یک E3 استثنایی را داریم

مایکروسافت: ما امسال انتظار برگزاری یک E3 استثنایی را داریم

ساخت وبلاگ

امکانات وب

مایکروسافت: ما امسال انتظار برگزاری یک E3 استثنایی را داریم

شرکت مایکروسافت (Microsoft) که دو روز دیگر (دوشنبه‌ی همین هفته) کنفرانس خودش در مراسم E3 2016 را برگزار خواهد کرد انتظار دارد این E3 استثنایی باشد. برای آگاهی از جزئیات بیشتر با زومجی همراه باشید.

امروز مایکروسافت اعلام کرد انتظار برگزاری یک «E3 استثنایی را دارد.» به تازگی شایعه شده که این شرکت از سخت افزارهایی در کنفرانس E3 2016 خودش رونمایی خواهد کرد. مایک نیکولز، رئیس بخش بازاریابی ایکس‌باکس، در بیانیه مربوط به نتایج اعلام شده توسط گروه ان‌پی‌دی (NPD) برای ماه می ۲۰۱۶ گفت:

ما فقط چند روز با برگزاری E3 2016 فاصله داریم و برای به اشتراک گذاشتن جزئیات بیشتر در خصوص چیزهایی که در سال جاری و پس از آن برای طرفداران ایکس‌باکس تدارک دیده‌ایم بسیار هیجان زده هستیم. ما انتظار داریم که این مراسم یک E3 استثنایی باشد.

وی به جزئیات بیشتری اشاره نکرده است و مایکروسافت نیز تا به این لحظه در خصوص چیزهایی که طرفداران می‌توانند انتظار دیدنش در کنفرانس این شرکت را داشته باشند هیچگونه جزئیاتی  ارائه نداده است.

xbox-e3-2016

شایعات بیان می‌کنند مایکروسافت یک کنسول ایکس‌باکس وان اسلیم را در کنفرانس خودش معرفی خواهد کرد و همچنین انتظار می‌رود یک یا چند وسیله با قابلیت استریم را معرفی کنند. به جز سخت افزارهای جدید، ما می‌توانیم انتظار داشته باشیم که مایکروسافت در خصوص برخی از بازی‌های خودش که در آینده عرضه خواهند شد صحبت کند و احتمالاً چند سورپرایز هم در طول کنفرانس خواهند داشت.

کنفرانس مایکروسافت در E3 2016 برای روز دوشنبه، ۱۳ ژوئن (۲۴ خرداد) از ساعت ۹ شب، برنامه ریزی شده است. مدت این کنفرانس همانند کنفرانس‌های برگزار شده در سال‌های قبل، ۹۰ دقیقه خواهد بود.

شما امیدوارید چه چیزهایی را در این کنفرانس ببینید؟

منبع: Gamespot

زوم کن و زون کن...
ما را در سایت زوم کن و زون کن دنبال می کنید

برچسب : نویسنده : استخدام کار بازدید : 36 تاريخ : شنبه 22 خرداد 1395 ساعت: 19:34

خبرنامه

عضویت

نام کاربري :
رمز عبور :